Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Güvenli bir şekilde Uniswap satın alın

Basit, güvenli ve akıllı bir şekilde nasıl Uniswap satın alabilirsiniz?
1. Adım: İstediğiniz Ledger donanım cüzdanını seçin ve alın.
2. Adım: Doğrudan Ledger uygulamasından ortağımız aracılığıyla Uniswap satın alın.

1. Adım/2

Uniswap varlıklarınızı güvenle saklamak için bir Ledger donanım cüzdan satın alın.

Kripto yatırımları yapmak istiyorsanız, gerçekten dikkat etmeniz gereken 2 şey vardır; güvenlik ve coin’lerinizin mülkiyeti.
Kriptolarınızı hem güvenceye almanın hem de bizzat yönetmenin en iyi yolu bir donanım cüzdandır; kriptolarınız tamamen erişilebilir ve güvende olur.

 

Karşılaştırın

Ledger Nano X

Bluetooth® işlevli donanım cüzdanımız, Uniswap dâhil olmak üzere tüm kriptolarınızı hareket halindeyken yönetmenize ve korumanıza olanak tanır.
Daha fazla bilgi

Ledger Nano S

Uniswap dâhil olmak üzere en sevdiğiniz kriptoları güvende tutmanıza olanak tanıyan, dünyanın en popüler donanım cüzdanı.
Daha fazla bilgi

2. Adım/2

Doğrudan Ledger Live uygulaması üzerinden Uniswap satın alın.

Ledger Live uygulaması sayesinde kriptolarınızı yönetebilir ve önemli hizmetlere ulaşabilirsiniz; iş ortağımız Coinify aracılığıyla Uniswap satın alın ve varlıklarınızı doğrudan donanım cüzdanınızda güvence altına alın.
Uygulama size Uniswap için fiyat bilgilerini sağlar ve Uniswap (Uniswap) varlıklarını Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile satın almanıza olanak tanır. Aldığınız Uniswap varlıkları, Coinify tarafından otomatik olarak donanım cüzdanınıza aktarılır ve güvence altına alınır.

 

Başka platformlarda da Uniswap satın alıp daha sonra onları donanım cüzdanınızla güvence altına alabilirsiniz.

coinify

wyre

Uniswap varlıklarınızı ve daha fazlasını güvenli bir şekilde yönetin.

Ledger, güvenli bir şekilde Uniswap satın almak, saklamak ve yönetmek için en iyi erişim noktanızdır. Sunduğumuz çözüm sayesinde Uniswap ve birbirinden farklı 1.800’den fazla varlığı tek bir uygulama üzerinden güvenle yönetebilirsiniz.

 

Keşfedin

Uniswap satın alın ve bu varlıklarınızı kripto güvenliği sektörünün lideriyle saklayın

Güvenlik

Ledger, kriptolarınız için en iyi güvenlik çözümünü sunar; varlıklarınız daima güvende ve kontrolünüz altında olur.

Hepsi bir arada

Tüm kriptolarınız tek bir yerde. Donanım cüzdanlarımız, Uniswap dâhil olmak üzere birbirinden farklı 1.800’den fazla varlıkla uyumludur.

Kontrol

Ledger, donanım cüzdanı bir uygulama ile birleştirerek kriptolarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı ve kripto yönetme, satın alma, takas etme hizmetlerine ve daha birçok önemli hizmete erişmenizi sağlar. Yetki sizde.

Kripto alımlarında donanım cüzdanın önemi

Bir Uniswap cüzdanı, Uniswap varlıklarınızı depolamanızı değil, özel anahtarınızı korumanızı sağlar. Kripto paralarda henüz yeniyseniz özel anahtar kavramını ve neden bu kadar önemli olduğunu hâlâ çözmeye çalışıyor olabilirsiniz. Belki de bir kripto para borsasında coin satın alarak kripto para dünyasına yeni adım attınız ancak bu borsaların kripto paranızın özel anahtarlarını tuttuklarının henüz farkında bile değilsiniz.

Kripto paranız olduğunda, sahip olduğunuz şey aslında bir özel anahtardır. Bu özel anahtar, giden işlemleri blok zinciri ağında yetkilendirmek için kullanılan çok önemli bir bilgidir. Özel anahtarlarınıza sahip olmak kriptolarınıza erişmenizi sağlar ve banka kartınızın PIN kodunu bilmeye benzer. Kısacası, fonlarınıza erişmenizi sağlar.

“Kripto varlıklarınızı bir kripto para borsasında tutuyorsanız, özel anahtarlarınızı üçüncü bir tarafa emanet ediyor ve muhafaza etmeleri için onlara yetki veriyorsunuz demektir. ”

Kripto yatırımcısı olmak, güvenliği ciddiye almayı gerektirir ve özel anahtarlarınıza sahip çıkmak size daha fazla güç ve kontrol sağlar. Donanım cüzdanların ardındaki temel prensip, hack’lemesi kolay olan bilgisayar veya akıllı telefonunuz ile özel anahtarlar arasında tam ayrışma sağlamaktır. Kripto varlıklarınızı saklama konusunda sadece kendinize güvenebilirsiniz.

Uniswap (UNI) varlıklarınızı nasıl yönetebilirsiniz?

Ledger Live

Uniswap varlıklarınızı doğrudan Ledger Live ile yönetin.
Ledger donanım cüzdanı Uniswap varlıklarınızı güvence altına alırken Ledger Live uygulaması da varlıklarınızı doğrudan yönetebilmenizi sağlar; Uniswap varlıklarınızı tek bir uygulama üzerinden satın alın, gönderin, alın ve artırın. 1800’den fazla kripto varlık destekleniyor.

 

Daha fazla bilgi

Sıkça Sorulan Sorular

Ortağımız Coinify’dan Ledger Live’da kredi veya banka kartıyla Uniswap satın almak mümkündür. Yeni satın aldığınız kripto paranız hemen donanım cüzdanınızın güvenli ortamına gönderilir. Coinbase ve Coinmama gibi kripto para borsaları da süreci sorunsuz ve hızlı hale getirmiştir ancak bazı borsalarda gerekli olduğu için alım yapmadan önce bir Uniswap cüzdanına ihtiyacınız olacaktır.
Ledger Live’da →

Ortağımız Coinify aracılığıyla doğrudan Ledger Live’da Uniswap satın alabilirsiniz. Ledger donanım cüzdanınızı bağlamak ve kimliğinizi doğrulamak için Ledger Live’da bir Uniswap hesabı oluşturmanız gerekir. Ödeme kartınızla veya banka transferiyle aldığınız Uniswap’lar otomatik olarak donanım cüzdanınıza gönderilir ve böylece güvence altına alınır.
Tüm adımları burada görebilirsiniz.

Uniswap internet temelli olduğu için çalması daha kolay, iade ve takip etmesi ise çok daha zordur. Uniswap’ın kendisi güvenli olsa da Uniswap’lar sadece saklandıkları cüzdan kadar güvendedir.
Tüm diğer yatırımlarda olduğu gibi, önceliğiniz Uniswap varlıklarınızı güvence altına almak olmalıdır. Uniswap varlıklarınız saklandıkları cüzdan kadar güvendedir. Ledger Live ile birlikte Ledger donanım cüzdanlar, Uniswap ve diğer kripto paraları güvenle saklamanızı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
Ledger Nano’yu keşfedin

2021 yılında kriptonun popülerliği artmaya devam ediyor. Küçük bireysel yatırımcıların, büyük şirketlerin ve son zamanlarda da büyük finansal oyuncuların dikkatini ve ilgisini çekiyor.
Uniswap, benzersiz işlevleri ve amacı ile kripto dünyasında öne çıkıyor. Uniswap merkeziyetsiz bir ağı temel alıyor ve en başta internetin merkeziyetsizliği, güvenli bilgi paylaşımı ve değer transferi olmak üzere geleceğin sorunlarına somut çözümler getiriyor.
Geleneksel bankacılık sistemleri ve internet devlerine karşı güvensizliğin arttığı bir ortamda, Uniswap, 2021 yılında izlenmesi gereken harika bir varlıktır!

Uniswap varlıklarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olsun

Ryan J.
 4/5

Birçok kişi Bitcoin'lerimi bir donanım cüzdanla güvende tutmamı tavsiye ettikten sonra Ledger cihazımı aldım. Kurması gerçekten çok kolay oldu ve gerçekten çok memnun kaldım

Marc O.
 4/5

Gerçekten çok iyi. Hızlı teslimat ve kapsamlı internet rehberleri sunan bu soğuk cüzdan, birçok uygulamayı destekliyor ve ayrıca Ledger Live üzerinden "staking" işlemleri de yapılabiliyor.

Reginald D.
 3/5

Nano Ledger X'i kısa bir süre önce satın aldım. Kullanımı kolay olan sade arayüzü sayesinde Bitcoin'lerimi Coinbase'den kolayca transfer edebildim. Nano Ledger X gibi ürünler, Bitcoin gibi kripto paraların daha geniş bir kesim tarafından benimsenmesine yardımcı olacak.

Daha fazla kullanıcı incelemesi keşfedin

İletişimde kalın

Duyurulara blogumuzdan erişebilirsiniz. Basın için iletişim:
[email protected]

Bültenimize abone olun

Desteklenen yeni coin'ler, blog paylaşımları ve özel teklifler doğrudan gelen kutunuzda


E-posta adresiniz yalnızca tarafınıza Ledger bültenimizi, haberlerimizi ve tekliflerimizi göndermek için kullanılacaktır. Bültende yer alan bağlantıyı kullanarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve haklarınız hakkında daha fazla bilgi edinin.