Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Güvenli bir şekilde Ethereum satın alın

Basit, güvenli ve akıllı bir şekilde nasıl Ethereum satın alabilirsiniz?
1. Adım: İstediğiniz Ledger donanım cüzdanını seçin ve alın.
2. Adım: Doğrudan Ledger uygulamasından ortağımız aracılığıyla Ethereum satın alın.

Step 1/2

Ethereum varlıklarınızı güvenle saklamak için bir Ledger donanım cüzdan satın alın.

Kripto yatırımları yapmak istiyorsanız, gerçekten dikkat etmeniz gereken 2 şey vardır; güvenlik ve coin’lerinizin mülkiyeti.
Kriptolarınızı hem güvenceye almanın hem de bizzat yönetmenin en iyi yolu bir donanım cüzdandır; kriptolarınız tamamen erişilebilir ve güvende olur.

 

Karşılaştırın

Ledger Nano X

Bluetooth® işlevli donanım cüzdanımız, Ethereum dâhil olmak üzere tüm kriptolarınızı hareket halindeyken yönetmenize ve korumanıza olanak tanır.
Learn more

Ledger Nano S

Ethereum dâhil olmak üzere en sevdiğiniz kriptoları güvende tutmanıza olanak tanıyan, dünyanın en popüler donanım cüzdanı.
Learn more

Step 2/2

Doğrudan Ledger Live uygulaması üzerinden Ethereum satın alın.

Ledger Live uygulaması sayesinde kriptolarınızı yönetebilir ve önemli hizmetlere ulaşabilirsiniz; iş ortağımız Coinify aracılığıyla Ethereum satın alın ve varlıklarınızı doğrudan donanım cüzdanınızda güvence altına alın.
Uygulama size Ethereum için fiyat bilgilerini sağlar ve Ethereum (Ethereum) varlıklarını Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile satın almanıza olanak tanır. Aldığınız Ethereum varlıkları, Coinify tarafından otomatik olarak donanım cüzdanınıza aktarılır ve güvence altına alınır.

 

Başka platformlarda da Ethereum satın alıp daha sonra onları donanım cüzdanınızla güvence altına alabilirsiniz.

coinify

wyre

Ethereum varlıklarınızı ve daha fazlasını güvenli bir şekilde yönetin.

Ledger, güvenli bir şekilde Ethereum satın almak, saklamak ve yönetmek için en iyi erişim noktanızdır. Sunduğumuz çözüm sayesinde Ethereum ve birbirinden farklı 1.800’den fazla varlığı tek bir uygulama üzerinden güvenle yönetebilirsiniz.

 

Keşfedin

Ethereum satın alın ve bu varlıklarınızı kripto güvenliği sektörünün lideriyle saklayın

Güvenlik

Ledger, kriptolarınız için en iyi güvenlik çözümünü sunar; varlıklarınız daima güvende ve kontrolünüz altında olur.

Hepsi bir arada

Tüm kriptolarınız tek bir yerde. Donanım cüzdanlarımız, Ethereum dâhil olmak üzere birbirinden farklı 1.800’den fazla varlıkla uyumludur.

Kontrol

Ledger, donanım cüzdanı bir uygulama ile birleştirerek kriptolarınız üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı ve kripto yönetme, satın alma, takas etme hizmetlerine ve daha birçok önemli hizmete erişmenizi sağlar. Yetki sizde.

Kripto alımlarında donanım cüzdanın önemi

Bir Ethereum cüzdanı, Ethereum varlıklarınızı depolamanızı değil, özel anahtarınızı korumanızı sağlar. Kripto paralarda henüz yeniyseniz özel anahtar kavramını ve neden bu kadar önemli olduğunu hâlâ çözmeye çalışıyor olabilirsiniz. Belki de bir kripto para borsasında coin satın alarak kripto para dünyasına yeni adım attınız ancak bu borsaların kripto paranızın özel anahtarlarını tuttuklarının henüz farkında bile değilsiniz.

Kripto paranız olduğunda, sahip olduğunuz şey aslında bir özel anahtardır. Bu özel anahtar, giden işlemleri blok zinciri ağında yetkilendirmek için kullanılan çok önemli bir bilgidir. Özel anahtarlarınıza sahip olmak kriptolarınıza erişmenizi sağlar ve banka kartınızın PIN kodunu bilmeye benzer. Kısacası, fonlarınıza erişmenizi sağlar.

“Kripto varlıklarınızı bir kripto para borsasında tutuyorsanız, özel anahtarlarınızı üçüncü bir tarafa emanet ediyor ve muhafaza etmeleri için onlara yetki veriyorsunuz demektir. ”

Kripto yatırımcısı olmak, güvenliği ciddiye almayı gerektirir ve özel anahtarlarınıza sahip çıkmak size daha fazla güç ve kontrol sağlar. Donanım cüzdanların ardındaki temel prensip, hack’lemesi kolay olan bilgisayar veya akıllı telefonunuz ile özel anahtarlar arasında tam ayrışma sağlamaktır. Kripto varlıklarınızı saklama konusunda sadece kendinize güvenebilirsiniz.

Ethereum (ETH) varlıklarınızı nasıl yönetebilirsiniz?

Ledger Live

Ethereum varlıklarınızı doğrudan Ledger Live ile yönetin.
Ledger donanım cüzdanı Ethereum varlıklarınızı güvence altına alırken Ledger Live uygulaması da varlıklarınızı doğrudan yönetebilmenizi sağlar; Ethereum varlıklarınızı tek bir uygulama üzerinden satın alın, gönderin, alın ve artırın. 1800’den fazla kripto varlık destekleniyor.

 

Daha fazla bilgi

What is Ethereum (ETH) ?

Ethereum konsepti, 2013 yılında 19 yaşındaki Vitalik Buterin tarafından, Bitcoin'in blok zinciri fikrini temel alıp, Turing bütünlüğüne sahip bilgisayar programlarının saklanmasını ve yürütülmesini kapsayacak şekilde genişleten bir platform olarak ileri sürüldü. Olağan dışı geçmişi ve dikkat çekici potansiyeli ile Ethereum, Github'da en hızlı büyüyen beşinci açık kaynaklı proje oldu.

Frequently Asked Questions

Ortağımız Coinify aracılığıyla Ledger Live’da kredi veya banka kartıyla Ethereum (ETH) satın almak mümkündür. Yeni satın aldığınız kripto paranız hemen donanım cüzdanınızın güvenli ortamına gönderilir. Coinbase ve Coinmama gibi kripto para borsaları da süreci sorunsuz ve hızlı hale getirmiştir ancak bazı borsalarda gerekli olduğu için alım yapmadan önce bir Ethereum cüzdanına ihtiyacınız olacaktır.
Ledger Live’da

PayPal, Ethereum satın almak için popüler bir yöntemdir. Doğrudan PayPal’dan Ethereum satın alamamanıza karşın, hemen Ethereum satın almak için PayPal’i Ledger Live gibi bir alım satım platformu veya Kraken gibi bir eşler arası (P2P) piyasa ile birlikte kullanabilirsiniz.
Ledger Live’da

Ethereum internet temelli olduğu için çalması daha kolay, iade ve takip etmesi ise çok daha zordur. Ethereum’un kendisi güvenli olsa da Bitcoin’ler sadece saklandıkları cüzdan kadar güvendedir.
Tüm diğer yatırımlarda olduğu gibi, önceliğiniz Ethereum varlıklarınızı güvence altına almak olmalıdır. Ethereum varlıklarınız saklandıkları cüzdan kadar güvendedir. Ledger Live ile birlikte Ledger donanım cüzdanlar, Ethereum ve diğer kripto paraları satın almanızı ve güvenle saklamanızı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
Ledger Nano’yu keşfedin

Ethereum, birçok faktörü benzersiz bir şekilde bir araya getirerek geleneksel para veya diğer varlıklar karşısında öne çıkar. Ethereum merkeziyetsiz bir ağa dayanır. Bu da kendi paranızla ne yapıp yapamayacağınızı söyleyebilecek merkezi bir otoritenin olmadığı anlamına gelir. Ethereum satın almak, fazla zaman ve para harcamadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden para gönderme imkanı sunar.

Ethereum varlıklarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat olsun

Ryan J.
 4/5

Birçok kişi Bitcoin'lerimi bir donanım cüzdanla güvende tutmamı tavsiye ettikten sonra Ledger cihazımı aldım. Kurması gerçekten çok kolay oldu ve gerçekten çok memnun kaldım

Marc O.
 4/5

Gerçekten çok iyi. Hızlı teslimat ve kapsamlı internet rehberleri sunan bu soğuk cüzdan, birçok uygulamayı destekliyor ve ayrıca Ledger Live üzerinden "staking" işlemleri de yapılabiliyor.

Reginald D.
 3/5

Nano Ledger X'i kısa bir süre önce satın aldım. Kullanımı kolay olan sade arayüzü sayesinde Bitcoin'lerimi Coinbase'den kolayca transfer edebildim. Nano Ledger X gibi ürünler, Bitcoin gibi kripto paraların daha geniş bir kesim tarafından benimsenmesine yardımcı olacak.

Daha fazla kullanıcı incelemesi keşfedin

Stay in touch

Announcements can be found in our blog. Press contact:
[email protected]

Subscribe to our
newsletter

New coins supported, blog updates and exclusive offers directly in your inbox


Your email address will only be used to send you our newsletter, as well as updates and offers. You can unsubscribe at any time using the link included in the newsletter.

Learn more about how we manage your data and your rights.