Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Blog gönderileri, Ürün haberleri | 05/19/2022

Rainbow.me ve Zerio artık Ledger Live üzerinden erişilebilir!

Rainbow.me ve Zerion

Ledger olarak, Ledger Live uygulamasına sürekli daha fazla coin, token, NFT ve Merkeziyetsiz Uygulama ekleyerek kripto dünyasının kapılarını açıyoruz.*. Bugün Ledger Live’a iki yeni dApp (merkeziyetsiz uygulama) eklemenin gururunu yaşıyoruz. Uygulama Kataloğu: Rainbow.me ve Zerion.

Ledger Live’ın ufukları genişliyor.

Ledger Live deneyiminizi mümkün olduğunca eksiksiz ve kullanışlı hâle getirmek için Rainbow.me ve Zerion adlı iki dApp ekledik. Her iki uygulama da size Ethereum ve DeFi dünyasına ayrıcalıklı erişim sağlayacak.

Bu yeni dApp’leri Ledger Live Uygulama Kataloğunda bulabilirsiniz. Keşfet sekmesinde yer alan bu Katalog, mevcut olan ve yakında çıkacak tüm dApp’leri bir araya getirir. Bu bölümde bir uygulamaya tıkladığınızda uygulamanın arayüzüne ulaşırsınız. dApp’lerin yönetimi bizde değil, bunun yerine size güvenli erişim sunuyoruz.

Rainbow.me: NFT’lerinizi görüntülemek için ideal yer.

Rainbow.me NFT dünyasını keşfetmenize olanak tanır. Burada NFT’lerinizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Kripto borsalarının aksine Rainbow.me varlıklarınızı sizin adınıza tutmaz. Ethereum blok zincirinin kriptografi gücü sayesinde onlara sahip olursunuz.

Zerion: DeFi portföyünüzü yönetmenin en kolay yolu.

Zerion, tüm DeFi portföyünüzü tek bir yerden ve non-custodial (emanet gerektirmeyen) şekilde oluşturup yönetmenin en kolay yoludur. Bu dApp; DeFi pazarını keşfetmenize, binlerce ERC20 token’ına, likidite havuzlarına, kasalara erişmenize ve stabil coin’lerden faiz kazanmanıza olanak tanır. Zerion, kripto bilgi ve deneyimlerinden bağımsız olarak tüm yatırımcılara açık finans dünyasının kapılarını aralıyor.

Neden dApp’lerime Ledger Live üzerinden erişeyim?

İki yönlü avantaj:

Birincisi, dijital varlıklarınızın kontrolü tamamen sizde kalır. Özel anahtarlarınız Nano donanım cüzdanınızda son derece güvende kalır ve böylece hacklenmeye karşı güvenliğiniz temin edilir.

İkincisi, mevcut kripto ekosistemi dApp’ler, kripto para borsaları, protokoller vb. ile doluyken Ledger Live, aynı çatı altında Web 3.0 hizmetleri evrenine erişmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunan ergonomik bir uygulamadır.

Bizi takip etmeye devam edin, daha fazla dApp yakında gelecek!

Ledger Live macerası yeni başlıyor. Gayemiz Web 3.0 evrenine açılan güvenli erişim noktanız olmak. Desteklediğimiz ParaSwap, Zerion ve Rainbow.me platformlarına ek olarak deneyiminizi zenginleştirmek için yavaş yavaş ek dApp’ler yayınlıyoruz. Bunlar Ledger Uygulama Kataloğunda, “yakında” olarak işaretlidir ve şunlar dahildir:

  • DeversiFi. Ethereum 2.0 temelli, non-custodial (emanet gerektirmeyen) merkeziyetsiz yatırım platformu aracılığıyla kripto varlıklarınızı takas edin.
  • Lido. Eth2 için istediğiniz miktarda Eth stake edip günlük staking ödülü kazanın.
  • Aave. Merkeziyetsiz borç verme protokolü aracılığıyla kripto ile Borç Verin veya Borç Alın. Fonlarınızın kontrolü tamamen sizde kalsın.
  • 1inch. Ethereum temelli bir DeFi/DEX toplayıcısı aracılığıyla kripto para takası yapın.
  • Compound. Tamamen merkeziyetsiz ve açık kaynaklı bir protokol aracılığıyla kripto paranız ile borç verin ve borç alın.
Ledger Live Kataloğu

Web 3.0 evrenine açılan güvenli erişim noktanız olma konusundaki tek hedefimizden hiç şaşmadan Ledger Live’a her geçen gün daha fazla hizmet eklemeye devam edeceğiz. Bu yüzden bizi takip etmeye devam edin ve gelişmeler için bir gözünüz Ledger Live “Keşfet” bölümünde olsun. Şaşırmanız mümkün!

*Sorumluluk reddi: Takas, borç verme ve diğer kripto işlem hizmetleri üçüncü taraf ortaklarca sağlanmaktadır. Ledger, bu üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımıyla ilgili herhangi bir tavsiye veya öneride bulunmaz.

Stay in touch

Announcements can be found in our blog. Press contact:
[email protected]

Subscribe to our
newsletter

New coins supported, blog updates and exclusive offers directly in your inbox


Your email address will only be used to send you our newsletter, as well as updates and offers. You can unsubscribe at any time using the link included in the newsletter.

Learn more about how we manage your data and your rights.