Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Blog gönderileri, Ürün haberleri | 18/05/2022

Karşınızda Ledger Takas: Kripto ile İlgili Her Şey Tek Bir Yerde

Ledger Takas

Sorumluluk reddi: Bu hizmet ortaklarımız tarafından yürütülmektedir. İşlem ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen kendileri ile iletişime geçin.

Bugünden itibaren Ledger Live üzerinde bir kripto varlığı başka bir kriptoyla takas edebilirsiniz. Bu kilometre taşı, Ledger’ı yeni bir seviyeye taşıyor ve onu eksiksiz ve başarılı bir kripto yolculuğu için ihtiyacınız olan tek şey yapıyor.

Takas: Ledger için Yeni Bir Adım

Kriptolarınızı hiç doğrudan Ledger Live’da takas etmek istemiş miydiniz? Artık bunu yapabilirsiniz! Bu yepyeni takas işleviyle, Ledger Live üzerinde ortaklarımız aracılığıyla bir kripto varlığı bir başkasıyla takas edebilirsiniz.

Peki, takas tam olarak ne anlama geliyor?

Kripto paraları takas ettiğinizde, elinizde bulunan bir kripto parayı sahip olmak istediğiniz başka bir kripto para ile takas etmeye karar verirsiniz. Örneğin, biraz Ethereum’unuz var ancak bunun yerine Bitcoin’iniz olmasını istiyorsunuz. Bir takas hizmetini kullanarak Ethereum’unuzu Bitcoin’e dönüştürebilirsiniz. Takas hizmetine Ethereum’larınızı gönderirsiniz ve takas işlemini sizin adınıza onlar halleder. Bu tıpkı bir döviz bürosuna giderek dolarınızı bozdurup başka bir para almak gibidir. Tek fark, burada söz konusu olan döviz değil de kriptodur.

Daha fazla bilgi için, takasın ne olduğunu ve neden kullanmak isteyebileceğinizi açıklayan bu makaleye bakabilirsiniz.

İnsanlar normalde bunun için kripto para borsalarını kullanır ve bu durumda değerli kriptolarını bir başkasının eline bırakmaları gerekir. Ama artık buna gerek yok!

Ledger takas ile dilediğiniz takas işlemlerini yaparken kriptonuzun tüm kontrolü sizde olur. Tüm takas işlemlerinizi Ledger’ın güvenli çözümü ile yapabilirsiniz. Kullanıma sunulan bu yenilikçi hizmet yoğun geliştirme çalışmalarının bir sonucu olup ortaklarımız tarafından desteklenmektedir. Sonuçları bugün sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni takas işlevinin size neler sağladığına bir göz atalım.

Neden Ledger ile takas yapmalısınız?

Ledger Takas, kriptolarınızı takas etmek konusunda çığır açıyor. Peki, bunun sebebi nedir? Öne çıkan işlevlere ve Ledger ile kriptonuzu takas etmenin avantajlarına bir bakalım.

Avucunuzun içinde üst düzey güvenlik

Ne yazık ki kripto para borsaları milyonlarca doların çalındığı hack’lenme vakalarına sıklıkla kurban olmaktadır. Ledger olarak, donanım cüzdanlarımız aracılığıyla kripto için piyasa lideri bir güvenlikle sizi güçlendiriyoruz. Bu cihazlar kripto paralarınızı tamamen çevrim dışı ve bilgisayar korsanlarının erişemeyeceği bir yerde tutar.

Yalnızca çözümümüz değil, Takas işlevimiz de son derece güvenlidir. Siz şahsen onay vermeden hiçbir takas işlemi yapılmaz. Takas ve Güvenlik konularında yakında yayınlanacak özel bir makalemiz olacak.

Güç artık *sizde*!

Takas ettiğiniz tüm varlıklar, kendi Özel Anahtarınıza sahip olduğunuz için anında size ait olur ve bunların tüm kontrolü de sizde olur. Bu anahtara sahip olan kişi onunla ilişkili fonlara erişebilir. Ledger ile, cihazlarımız aracılığıyla anahtarlarınıza güvenli bir şekilde sahip olursunuz. Kriptonuzla istediğiniz her şeyi yapmak için tam bir özgürlüğe sahip olursunuz.

Bir kripto para borsası kullandığınızda, borsanın size verdiği adresin anahtarına aslında o borsa sahiptir. Bu da varlıklara gerçekten sahip olmadığınız ve borsanın kriptonuzla yapabileceğiniz şeyleri sınırlayabileceği anlamına gelir.

Artık sürpriz yok

Söz konusu takas etmek olunca hiçbir sürprizle karşılaşmak istemezsiniz. Birçok kripto para borsası bir dalgalı kur kullanır ve bunun sonucunda da takas işleminden elinize ne kadar kripto geçeceğinden emin olamazsınız. Ancak Ledger Takas işlemlerinde böyle bir şey yaşamazsınız! Takas işleminizi belirlediğinizde, size sabit bir kur verilir. Gördüğünüz şeyi alırsınız ve hiçbir gizli ekstra masraf veya ücret yoktur.

Zengin Seçenekler

Kim arasından seçim yapabileceği bolca seçenek istemez ki? Ledger Takas, size kullanabileceğiniz yaklaşık 40 farklı kripto varlık sunar! Bitcoin, Ethereum, Tether, Ripple, Stellar ve daha birçok kriptoyu doğrudan Ledger Live üzerinden takas edebilirsiniz.

Sonuç olarak, takas işlemlerinizi Ledger ile yapmak için birçok nedeniniz var. Sizin de kriptolarınızı Ledger ile takas etmeye nasıl başlayabileceğinizi merak ediyor musunuz? Daha fazla bilgi için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Dikkat: Ortaklarımız tarafından desteklenen bu işlev her ülkede kullanılamaz.

Ledger: Tüm Kripto İhtiyaçlarınız için Tek Adres

Takas işlevinin eklenmesi, Ledger’ın sunduğu çözümü tüm kripto yolculuğunuz için ihtiyacınız olan tek şeye dönüştürmeye yönelik yeni bir adımdır. Dijital varlıklarınızı doğrudan platformumuz üzerinden satın alma seçeneğini ekleyerek, herkesin kripto macerasına Ledger ile doğru bir şekilde başlamasını daha önce zaten sağlamıştık. Hatta kullanıcılarımıza pasif olarak daha fazla kripto kazanma imkanını da verdik. Şimdi ise kriptolarınızı takas etmek için onlara sahip olmaktan vazgeçmeniz gerekmeyecek.

Ledger ile kriptonuz için yalnızca inanılmaz derecede yüksek bir güvenlik düzeyi elde etmekle kalmazsınız. Aynı zamanda, zar zor kazandığınız fonlarınız üzerinde tam bir kontrol ve özgürlüğe de sahip olursunuz. Biz de size mümkün olduğunca çok seçenek ve mümkün olan en iyi kripto deneyimini sunmaya devam edeceğiz.

Sorumluluk reddi: Kripto para alım satımı risklidir. Ledger finansal tavsiyeler vermez ve Takas işlevinin kullanılması sonucunda yaşanabilecek hiçbir kayıptan sorumlu tutulamaz. Yerel düzenlemeler uyarınca Takas işlevinin her ülkede kullanılamadığını lütfen unutmayın.

İletişimde kalın

Duyurulara blogumuzdan erişebilirsiniz. Basın için iletişim:
[email protected]

Bültenimize abone olun

Desteklenen yeni coin'ler, blog paylaşımları ve özel teklifler doğrudan gelen kutunuzda


E-posta adresiniz yalnızca tarafınıza Ledger bültenimizi, haberlerimizi ve tekliflerimizi göndermek için kullanılacaktır. Bültende yer alan bağlantıyı kullanarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve haklarınız hakkında daha fazla bilgi edinin.