Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Ledger Uyumlu Hizmetler

LEDGER LIVE'DA 5.500'ÜN ÜZERİNDE COIN VE TOKEN'I YÖNETEBİLİRSİNİZ.

Diğerlerinde ise bakiyenizi kontrol etmek, göndermek, almak vb. amaçlar için üçüncü taraf cüzdan kullanmanız gerekir.
Uyumlu üçüncü taraf hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

 

Name
Type
Description of the service
Supported crypto
Ledger Live
Ledger Live More details
Wallet

Directly manage your crypto with our own desktop and mobile application.
Check your balance in real-time, send and receive coins directly from the same app.

MyEtherWallet More details
Wallet

MyEtherWallet, Ethereum platformuna odaklanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir arayüzdür. Ethereum platformunda yayınlanmış olan Ether (ETH) token'larını ve diğer dijital varlıkları göndermek, saklamak veya teslim almak söz konusu olduğunda MEW, ERC-20 token'larınızı görmek ve yönetmek için kullanımı kolay ve esnek bir çözüm sağlar.

MetaMask More details
Wallet

MetaMask, Ethereum ve ERC20 saklamak, göndermek ve teslim almak için kullanılan bir kripto para cüzdanı ve aynı zamanda da bir internet tarayıcısı eklentisidir (Chrome, Firefox ve Brave uyumludur). Başka bir deyişle, kullanıcıların normal internet siteleri üzerinden Ethereum işlemleri yapabilmelerini sağlar. MetaMask sadece Ethereum kripto paralarının anahtarlarını saklamak için kullanılabilir.

MyCrypto More details
Wallet

MyCrypto, Ethereum odaklı bir web cüzdanıdır ve Ledger kullanıcılarının Ether'lerini ve ERC20 token'larını saklamalarına olanak sağlar. Açık kaynaklı ve web tabanlı bir cüzdan uygulaması olan MyCrypto sayesinde tüm Ethereum tabanlı token'larınızı yönetebilir ve özel anahtarlarınızı çevrim dışı olarak güvende tutmaya devam edebilirsiniz. ERC20 token'larıyla işlem yaparken işlem ücreti olarak Ethereum kullanılır.

Binance DEX More details
DEX

Binance Chain blok zinciri tabanlı Binance DEX; açık kaynaklı, saklama hizmeti sunmayan ve merkeziyetsiz bir borsadır ve Cosmos ağının bir çatalıdır. TradingView grafiklerini kullanan bu borsa geçtiğimiz haftalarda yatırım paritelerini ve hacimlerini hızlı bir şekilde genişletti.

Borsanın cüzdanı olan ve saklama hizmeti sunmayan TrustWallet cüzdanı yakın zaman önce Binance tarafından Ethereum'daki çok sayıda DEX'te çalışacak şekilde genişletildi.

Stellar Account Viewer More details
wallet

Stellar Account Viewer, yerel Stellar token'ı olan Lumens'i (XLM) Stellar Ağı üzerinden göndermek ve almak için tasarlanmış olan hafif (light) bir sunucudur. Stellar Account Viewer, Ledger ile entegre edilmiştir ve doğrudan web tabanlı arayüzden erişilebilir.

Sezgisel ve basit bir deneyim sunan Stellar Account Viewer cüzdanı, internet tarayıcısı kullanıcıları için Stellar Ağına kullanıcı dostu bir erişim noktası sunar.

Vechain Sync More details
wallet

VeChain Sync, resmi masaüstü cüzdanıdır. Kullanıcılar, Ledger cihazlarını VeChain Sync'e bağlayarak VET, VTHO veya VIP180 token'larına erişebilir ve bunları yönetebilirler. VeChain Uygulamaları için kusursuz kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Geliştiricilere ve kullanıcılara sınırsız potansiyel sağlamak üzere dApp ortamı olarak işlev görür.

Stay in touch

Announcements can be found in our blog. Press contact:
[email protected]

Subscribe to our
newsletter

New coins supported, blog updates and exclusive offers directly in your inbox


Your email address will only be used to send you our newsletter, as well as updates and offers. You can unsubscribe at any time using the link included in the newsletter.

Learn more about how we manage your data and your rights.