Yeni: Bir Coincover hizmeti olan Ledger Recover ile artık cüzdanınızı kolayca kurtarabilirsiniz

Hemen başla

Bitcoin satın

Bitcoin nasıl satılır?

Bitcoin sahibiyseniz, bir noktada kripto paranızın bir kısmını nakde çevirmek veya kârınızı çekmek isteyebilirsiniz. Bitcoin’lerinizi kripto para borsalarında, doğrudan alım satım veya eşler arası (P2P) işlem gibi farklı yöntemlerle internette satabilirsiniz. Ayrıca Bitcoin ATM’si kullanarak itibari para çekebilir veya Bitcoin’i bizzat satabilirsiniz.

Ledger olarak, Ledger Live uygulamamıza ortağımız Coinify aracılığıyla Bitcoin satma özelliğini entegre ettik. Bitcoin’lerinizi satın alırken, satarken ve yönetirken kriptonuzu donanım cüzdanınızda güvende tutabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bitcoin satın

Bitcoin'inizi yönetmek için
neden Ledger'ı seçmelisiniz?

Ledger kullandığınızda güvenlikten ödün vermeden Bitcoin'inizi tamamen siz kontrol edersiniz

Sahip olduğunuz Bitcoin, Ledger Donanım Cüzdan sayesinde her zaman güvence altındadır.

Tek bir uygulama (Ledger Live) ile Bitcoin ve diğer kripto varlıkları alın, satın ve yönetin.

Bitcoin'leri Ledger Live'da doğrudan 3 basit adımda satabilirsiniz.

Bunu başka kimse yapamaz, tüm kontrol sizdedir

Bitcoin'lerinizi birkaç tıklamayla kripto para borsanızdan donanım cüzdanınıza kolayca aktarabilirsiniz.

Learn more

Ledger Live üzerinden iş ortaklarımız aracılığıyla Bitcoin satışı nasıl yapılır?

Step 1/3

Donanım cüzdanınıza Exchange ve Bitcoin uygulamalarını yükleyin

BTC satmak için, hem Bitcoin'iniz olmalı hem de Exchange uygulamaları cihazınıza yüklenmelidir. Bu uygulamaları yüklemek için cihazınızı bilgisayara veya telefona bağlayıp Ledger Live Yönetici sekmesine gidin.

Step 2/3

Ledger Live Sat sekmesinde Satışınızı hazırlayın

Ledger Live'da "kripto sat" sekmesinde BTC hesabınızı seçip satmak istediğiniz BTC miktarını girin ve istediğiniz para birimini seçin. Satış hizmeti, ortağımız Coinify tarafından yürütülür.

Step 3/3

Satış bilgilerini cihazınızda doğrulayın ve işlemi onaylayın.

Cihazınızda Exchange uygulamasını açın. Cihazınızın ekranındaki bilgileri doğruladıktan sonra işlemi onaylayabilirsiniz.

İşte bu kadar.

Paranız Coinify tarafından otomatik olarak banka hesabına aktarılır.

Kripto Satın Almak ve Satmak için neden Donanım Cüzdan kullanmalısınız?

Bitcoin’iniz varsa, asıl önemli olan coin’lerinizin sahipliği ve güvenliğidir. Önemli olan kripto servetinizin kilidini açan özel anahtarınızdır. Bu anahtara erişimi olan kişi ilgili coin’lerin gerçek sahibidir ve bu coin’lerle istediği işlemi yapabilir.

Örneğin bir kripto para borsasından çevrim içi olarak kripto para satın aldığınızda bu anahtarın kontrolü sizde değil, borsadadır.
Bir Bitcoin cüzdanı, özel anahtarınızı korumanıza ve kontrol etmenize yardımcı olur. Ledger Live uygulamamız ile birlikte Ledger donanım cüzdanımız, size her şeyi kendi başınıza yönetme özgürlüğü verirken fonlarınızı güvence altına almanın en iyi yoludur. Güvenlikten ödün vermeden Bitcoin gönderebilir, alabilir, satın alabilir veya satabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Bitcoin'inizi Almak, Satmak ve Korumak
için kripto güvenlik liderini tercih edin

Güvenlik

Ledger, kripto paranız için en iyi güvenliği sağlar. Donanım cüzdanınız, coin'lerinizin anahtarlarını her zaman çevrim dışı ve güvende tutar.

Kontrol

Ledger, kripto paranız üzerinde tam kontrol sağlar. Ledger Live uygulaması ve ortaklarıyla kriptonuzu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde yönetin, alın ve satın.

Hepsi bir arada

Tüm kriptolarınız için tek bir yer. Ledger donanım cüzdanları 1.500'den fazla varlıkla uyumludur.

Learn more

Bitcoin (BTC) nasıl yönetilir?

Bitcoin (BTC) nasıl yönetilir?

Ledger Live

Bitcoin'inizi Ledger Live ile doğrudan yönetin. Tek bir uygulamada kripto para satın alabilir, varlıklarınızı artırabilir ve işlemlerinizi yönetebilirsiniz. 5.500'den fazla coin ve token desteklenmektedir.

Ledger Live'ı Keşfedin

Bitcoin satmaktan başka ne yapabilirsiniz?


Satın Alın

Ortağımız Coinify ile Ledger Live'da kripto para satın alın.

Learn more

Takas edin

Ortağımız Changelly ile Ledger Live'da bir kripto parayı diğeriyle takas edin.

Learn more

Bitcoin Nedir?

Bitcoin [BTC], “Bitcoin: Eşler arası Elektronik Nakit sistemi” başlıklı meşhur whitepaper'da “Satoshi Nakamoto” adlı bilinmeyen bir kişi veya bir grup insan tarafından tanıtılan ilk merkeziyetsiz kripto paradır. Bitcoin, yalnızca elektronik ortamda yer alan ve açık kaynaklı bir yazılım olarak çıkan ilk para birimidir. Bu sayede herkes kodu inceleyip Bitcoin ağına katılabilir.


Learn more

Frequently Asked Questions

Bitcoin'inizi itibari para karşılığında satmanıza olanak tanıyan çok çeşitli seçenekler bulunuyor. En popüler seçenek, kripto para borsaları aracılığıyla satış yapmaktır ancak doğrudan nakit çekmek için kripto ATM'lerini kullanarak da satış yapabilirsiniz. Dahası, artık ortağımız Coinify aracılığıyla Bitcoin'lerinizi doğrudan Ledger Live'da satabilirsiniz.

Uygun varlıkların listesine bakın
Ortağımız Coinify ile Ledger Live kullanarak Bitcoin'inizi satabilirsiniz.
Bitcoin'i kripto para borsalarında veya Ledger Live aracılığıyla satıp nakde çevirerek banka hesabınıza taşıyabilirsiniz.
Ardından işlem sonucu oluşan nakdi çekebilirsiniz. Bitcoin'inizi yalnızca daha önce kripto para satın almak için kullandığınız banka hesabında nakde çevirebilirsiniz.

Stay in touch

Announcements can be found in our blog. Press contact:
[email protected]

Subscribe to our
newsletter

New coins supported, blog updates and exclusive offers directly in your inbox


Your email address will only be used to send you our newsletter, as well as updates and offers. You can unsubscribe at any time using the link included in the newsletter.

Learn more about how we manage your data and your rights.